Reklamní agentura Brno

Technologie potisku pro reklamní předměty

Sublimace

technologie sublimačního tisku se používá pro výrobu sportovních dresů, vlajek, triček, textilních transparentů, bannerů, atp.

Digitální tisk

se používá hlavně pro výrobu komplimentek, papírových a PVC samolepek, potisk butonů a manžet na diáře.

Digitální UV tisk

tato technologie je vhodná na keramiku, sklo, reklamní zapalovače, propisky, otvíráky, hodinky a mnoho dalších předmětů, které jsou bez výstupků a stejně vysoké.

Ofsetový tisk

je nejčastěji používán pro tisk a dotisk kalendářů, PF karet a komplimentek.

Transfer

technologie transferového tisku je ideální pro potisk textilních materiálů na přírodní bázi i na syntetické tkaniny a jejich směsi.

Sítotisk

je technologie tisku s největší tradicí. Je nepostradatelný i v dnešní době, kdy si digitální technologie vydobyly pevné postavení na poli tiskových technologií.

Flock

tisk je možné provádět na všechny textilní materiály (trička, čepice, batohy, vaky, tašky z netkaného materiálu atd.).

Tampotisk

tampotiskem se potiskují v podstatě všechny druhy materiálů (plasty, sklo, kovy, dřevo, kůže, keramika). Technologie je vhodná zejména pro rozměrově menší předměty, např. pera, otvíráky, zapalovače, klíčenky a jiné.

Gravírování laserem

využívá laserového paprsku pro gravírování kovových, pokovených, dřevěných a plastových reklamních předmětů s barvenou povrchovou úpravou.

Výšivka

strojní výšivkou je možné vyšívat loga téměř na jakékoliv textilní výrobky, např. ručníky, tašky, čepice, trička, bundy, atd.

Kontakt
grafika, reklama, tisk
Více o kontaktech zde. Pokud preferujete telefonický kontakt volejte: 602 504 290