Reklamní agentura Brno

Široká nabídka vín
Osvědčeným a příjemným dárkem je kvalitní víno. Proto Vás jistě potěšila zpráva, že s platností od 1.1.2006 je víno s firemním označením nákladovou položkou odečitatelnou z daní až do výše
500,- Kč bez DPH.

Dovolujeme si Vás proto oslovit s nabídkou vín dle Vašeho přání od standartních jakostních odrůdových vín až po ta dražší archívní. Zárukou kvality je sortiment od renomovaných dodavatelů.

Široký výběr i pro náročné
Vína nabízíme jak v láhvích, tak keramických obalech. Vámi zvolenou láhev opatříme firemním logotypem. Označení je možné provést vinětou, visačkou či dotiskem na láhev.

K nejvíce zastoupeným patří odrůdy Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Müller Thurgau, Rulandské šedé, Chardonay, Sauvignon, Pálava, Frankovka, Rulandské modré a Cabernet Sauvignon a řady dalších.

Originální dárkové nebo relamní balení
K vínům nabízíme dárková balení, která vytváří elegantní dojem. Obaly je možné vyrobit jak z moderních tak i z populárních přírodních materiálů.

Přírodním materiálem je míněn obal z ručního papíru, vlnité lepenky či dřeva. Dárkové balení můžete volit v podobě taštiček, krabiček či dřevěných kazet. Dárkové kazety můžete obohatit o sadu skleniček s tištěným, nebo vypískovaným logotypem. Samozřejmostí je dle přání zakomponování firemních barev do dárkového balení.

Naší snahou je nabídnout krásný dárek, který ponese image Vaší firmy a výsledkem bude spokojený klient.

Kontakt
grafika, reklama, tisk
Více o kontaktech zde. Pokud preferujete telefonický kontakt volejte: 602 504 290